تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

مذاکره با کارگردان اخراجی برای «جوخه انتحار۲»

دنیای تصویرآنلاین-کمپانی برادران وارنر و کمپانی «دی.سی فیلمز» به دنبال کارگردان برای «جوخه انتحار۲» هستند و چناچه از شواهد پیداست با جیمز گان برای این پُست مذاکره می‌کنند.

به گزارش «د رپ» قسمت  دوم «جوخه انتحار» از پروژه‌های در دست اقدام کمپانی «دی سی فیلمز» است. اما هنوز کارگردانی را برای پروژه تایید نکرده‌اند. ابتدا گوین اوکانر را برای کارگردانی مدنظر داشتند اما به نظر می‌آید کمپانی برادران وانر هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته ‌است. بسیاری از علاقمندان فیلم  انتظار داشتند که دیوید آیر قسمت دوم را بسازد اما او به سراغ پروژه دیگری رفت:« Gotham City Siren».

نسخه اولیه فیلمنامه نوشته شده است. این خبر را  تاد استشویک، یکی از نویسندگان فیلمنامه اعلام کرد.جیمز گان اوایل امسال از پروژه «محافظان کهکشان،جلد۳» اخراج شد ..کنارگذاشته شدن جیمز گان حاشیه‌هایی را نیز به وجود آورد.بسیاری از همکاران گان خواستار بازگردانده شدن او بودند. اما کمپانی دیسنی از تصمیم خود عقب نشینی نکرد.

«جوخه انتحار» ساخته دیوید آیر  داستان گروه ضد قهرمان به همین نام  و براساس کتاب‌های مصور  شرکت دی‌سی کامیکس است . دیوید آیر نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد و ویل اسمیت، جرد لتو، مارگو رابی، یوئل کینامن، وایولا دیویس، جای کورتنی، کارا دلوین و ازرا میلر بازیگران این فیلم هستند.